piątek, 23 sierpnia 2013

Książki Nory Roberts i smutne dni.

Od dwóch dni mam jakiś zły humor w zasadzie to jestem smutna i tak jakoś nic nie cieszy. Ale staram się to ratować ponieważ już jakiś czas temu w Biedronce wyczaiłam książke Nory Roberts "Błękitna Zatoka"
Książkę pochłonęłam jednym tchem ,ale okazało się że jest to seria tych książek o losach tej rodziny. Zatem lekturę tą zaczęłam od ostatniej książki z tej serii, ale chciałam dowiedzieć się wiecęj o losach tej rodziny i sciągnęłam sobie książki w pdf na komputer i teraz namiętnie je pochłaniam. Chyba pierwszy raz czytam wogóle książki Nory Roberts ,nie pamiętam żebym kiedyś czytała książki tej autorki, ale dziś uważam że wiele straciłam bo te książki naprawdę mnie wciągnęły. Są to książki o losach rodu Quinnów . Ray i Stella Quinn adoptowali czterech chłopców ,którzy nie mieli łatwego dzieciństwa Ethan i Seth są synami prostytutek i niestety byli obserwatorami co się wtedy dzieje,a poza tym matki pozwalały by klienci i do chłopców się dobierali ,potrzeba wiele czasu by się z tego otrząsnęli ,ratunek znajdują u państwa Quinnów ,którzy starali się zbudować im prawdziwy dom. Cam uciekł od ojca który pił i często bił swojego syna , Fragment z książki" Kradzieże, włamania i przywłaszczenia, pijaństwo, wagary, napaści, wandalizm, złośliwe
niszczycielstwo. Robił to, na co miał ochotę; w przerwach między odsiadkami zdarzały mu się nawet
długie okresy fartu. Ale najszczęśliwsza chwila w jego życiu nastąpiła, kiedy został złapany.
Trzynastolatek, chudy jak patyk, jeszcze ze śladami ostatniego bicia, które mu wlepił ojciec.
Skończyło im się piwo, więc co innego miał ojciec zrobić?
W ten upalny letni wieczór, z nie zastygniętą jeszcze krwią na twarzy, Cam przyrzekł sobie, że nigdy
nie wróci do tej rozwalającej się przyczepy, do tego życia, do mężczyzny, do którego uporczywie
odsyłał go ustalony przez prawo porządek. Szedł przed siebie, byle dalej. Może do Kalifornii, może do
Meksyku.
Jeśli nawet z powodu podbitego oka niedowidział, to jego marzenia były wielkie.


Philip należał do gangu ulicznego, znalazł się w nieodpowiednim miejscu i o nieodpowiedniej porze,został postrzelony i przeżył śmierć kliniczną. Trafił do szpitala ,jego matka była striptizerką ,a on sam włóczył się z gangiem o nazwie płomienie. Naprawdę poszczęściło mu się ,że przeżył . Nie znam dokładniej jego losów ponieważ jeszcze tej części jeszcze nie przeczytałam ,jestem na końcówce drugiej części. Książka wciąga bardzo przynajmniej mnie. Ogólnie ja jestem osobą ,która przeżywa czytanie książek tzn. książka potrafi mnie rozśmieszyć ,ale również spowodować ,że popłyną również łzy. Bardzo lubię czytać książki zwłaszcza takie które wciągają i pochłania się je w jednym momencie.


Kilka zdjęć z ostatnich tygodni.


Zupa Tajska z gotowego przepisu Pomysł na zupę tajską ,zakupiłam w biedronce.


Upalne dni, podwórko nabiera lepszego wyglądu.Okres przebieranek,zdjęcie numer 1 wersja panny młodej,
2.Córa lubi przymierzać moje koszulki nocne.

Za szybki i za pijany kierowca wylądował w rowie. Szczęście ,że nikt wtedy nie szedł  i nie jechał.

Chłodzimy się z córką w upalne dni. Piaskownica muszla posłużyła nam jako basen.


Ostatnio często chodziłyśmy na basen z moją siostrą wczoraj też byłyśmy.
A tutaj nad zalewem , ja siedzę sobie na kocu ,a siostra bawi się w wodzie z córką.

Słabe zdjęcie zrobione telefonem.


Wypad na lody z siostrą,z córeczką moją i z moją bratową oraz jej córeczką i jej siostrą.
Zjadłam górę lodów były pycha. Cukiernia świat słodyczy w Kielcach.

Planuje jeszcze wybrać się z siostra na zakupy,ostatnio byłyśmy ale to ona kupowała dla siebie a teraz chce jechać kupić sobie jakieś spódnice i może coś jeszcze, oraz coś dla córy. Czasem jak to siostry pokłócimy się zresztą z bratem też ,ale kiedy potrzeba zawsze możemy na siebie liczyć,skoczylibyśmy za sobą w ogień. Dlatego wczoraj dla poprawienia humoru siostra wyciągnęła mnie z moją córką na basen.


Ostatnie zakupy w second handzie.
Bluza kosztowała wprawdzie 25 zł ale uwielbiam w niej chodzić, kwiecista sukienka na lato była z metką 35 zł pewnie przepłaciłam ale podobała mi się,spodenki 8 zł.Pozdrawiam i do następnego,a teraz uciekamy trochę na podwórko pa.

2 komentarze:

  1. Lubię wzruszające lektury, ale jednak do Pani Roberts nigdy nie mogłam się przekonać. Za to Sparks, Evans - to moi faworyci!

    OdpowiedzUsuń