niedziela, 19 maja 2013

Nominacja do Liebster Blog.

To jest moja pierwsza nominacja. Dziękuje Justynie z bloga http://jusstintime.blogspot.com/ oraz http://i-am-diamonds.blogspot.com/. Dziękuje wam jeszcze raz.Pytania od Jusstintime


1. Kraj który najbardziej chciałabyś zwiedzić?
Nie mam jednego konkretnego kraju ,który chciałabym zwiedzić ponieważ ja wogóle lubię podróżować natomiast na chwilę obecną chyba chciałabym zwiedzić Indie.

2. Jeden kosmetyk do makijażu bez którego nie możesz się obyć?
Ja nie maluję sie codziennie,bardziej jak gdzieś jadę lub idę .Wtedy wykonuję raczej pełny makijaż z podkładem,tuszem i resztą kosmetyków. Natomiast jeśli np. wychodzę do sklepu to maluje tylko rzęsy tuszem.

3. Założyłaś bloga ponieważ?
Założyłam bloga ponieważ chciałam mieć jakąś odskocznie od macierzyństwa. A poza tym chciałam mieć takie miejsce gdzie mogłabym się wygadać,dowiedzieć sie czegoś z innych blogów o kosmetykach i nie męczyć już męża na tematy kosmetyczne i wogóle takie sprawy bardziej damskie. Niewiele osób z mojej rodziny i znajomych wie o moim blogu,a tym którym powiedziałam dziwili się że ja założyłam bloga, po co przecież ja nie ubieram się modnie i nie bardzo mam co pokazać, ale ja uważam że wcale nie muszę pisać w kierunku mody jest wiele innych tematów na które chcę czasem coś powiedzieć ale nie mam za bardzo gdzie się odezwać a jeśli już się coś odezwę to czasem dziwnie na mnie patrzą, że co ja gadam. Chciałam też poznać nowe osoby ,a tutaj jest dla mnie szansa żebym spotkała nowe osoby ,które mogą się stać moimi znajomymi. Uciekam trochę w świat wirtualny ponieważ w miejscowości do której przeprowadziłam się po ślubie nie mam znajomych i nie bardzo mam z kim pogadać, i tak na żywo czasem mi trudno nawiązać nowe kontakty bo jednak jestem trochę nieśmiała i wstydliwa , a tutaj jest mi łatwiej bo przez komentarze bądż maile mogę nawiązać znajomości. A może kiedyś spotkam się na żywo z tymi osobami.

4.Ulubiona nuta zapachowa, zapach?
Nie mam ulubionego zapachu którego używałabym kilka lat, w tej chwili lubię perfumy avon Celebre i Incadesence, ale używam różnych zapachów. Kiedyś używałam perfum Naomi Campbell i perfum Kylie Minogue i bardzo je lubiłam.

5. Ulubiony film?
Nie mam ulubionego filmu. Lubię wiele filmów oglądać. np. Dirty Dancing 1 i 2, wiele mam filmów z kina Bollywod które lubię, lubię też filmy polskie zwłaszcza komedie romantyczne. Podsumowując nie mam jednego ulubionego filmu.

6. Podkreślone oczy czy usta?
Zdecydowanie podkreślone oczy.

7. Kosmetyk wszech czasów według ciebie?
Chyba nie mam takiego kosmetyku.

8. Zajęcie przy którym się relaksujesz?
Czytanie książki,słuchanie muzyki, spacery z mężem i córką, robienie biżuterii,spotkania z rodziną.

9. Gwar metropolii czy sielanka i spokój na prowincji?
Sielanka i spokój na prowincji. Od dziecka mieszkam na wsi i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. Wieś ma zarówno dobre jak i złe strony ,ale jednak chyba wolę wieś.

10. Co sprawia, że pojawia się uśmiech na twojej twarzy?
Zdecydowanie uśmiech na twarzy mojej córki, i świadomość tego ,że jest szczęśliwa. I to jak podbiega do mnie i mojego męża kiedy się przytulamy i ona też mówi że chce się przytulić. Jestem szczęśliwa kiedy mój mąż i córka są szczęśliwi i to właśnie sprawia uśmiech na mojej twarzy,ale również wiele innych małych rzeczy np. kwiatek od mojego męża dany czasem bez okazji, lub jakiś nawet nie duży prezent. Tak naprawdę chyba mi niewiele do szczęścia potrzeba.

11. Jakie programy najbardziej lubisz oglądać w telewizji?
Lubię Dzień Dobry TVN, lubię programy kulinarne, programy typu Ukryta prawda, Trudne sprawy lub Dlaczego ja, ale zazwyczaj jak coś leci w telewizji to bajki bo córka je ogląda więc ja za dużo telewizji nie oglądam a jeśli się dorwę to właśnie takie programy lubię oglądać.


Do Liebster Blog nominuje wszystkich którzy mają ochotę odpowiedzieć na te pytania.
A to moje pytania.

1. Co zabrałabyś na bezludną wyspę?
2. Jakiej muzyki słuchasz?
3. Ulubiony kolor?
4. Ulubiony kosmetyk?
5. Co sprawia ci przyjemność?
6. Miasto czy wieś?
7. Dlaczego założyłaś bloga?
8. Ulubione danie?
9. Bez czego nie mogłabyś żyć?
10. Jakie książki lubisz czytać?
11. Jakie kwiaty lubisz?

2 komentarze:

  1. fajnie się czytało Twoje odpowiedzi, cieszę się, że odpowiedziałaś na moje pytania :) tez chciałabym zwiedzic Indie, lubie programy kulinarne, czytac ksiązki i słuchać muzyki. Wydajesz się się być miłą, ciepłą i sympatyczną osobą :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje za miły komentarz,no mam nadzieję że taka jestem jak mówisz.

      Usuń